Brožury

Všechny naše materiály zasíláme po ČR prostřednictvím České Pošty. Dále jsou dostupné na našich pravidelných mítincích jednou za dva týdny v Praze, případně na našich stáncích u budov univerzit a kolejí, či při příležitosti našich intervencí na veřejných shromážděních. Výtěžek z prodeje putuje rovnou na rozvoj našich revolučních aktivit. Vaším nákupem tedy významně přispějete k rozvoji marxismu v ČR!

Svou objednávku učiňte nejlépe ještě dnes, prostřednictvím zprávy naší FACEBOOKOVÉ STRÁNCE.

O povyku ohledně Kronštadtu
Lev Trockij

Cena 40Kč

Brožura obsahuje text Lva Trockého z roku 1938, ve kterém vyvrací mýty snažící se očernit jeho úlohu v Ruské revoluci okolo otázky Kronštadtského povstání v březnu roku 1921. Jsme první, kdo přeložil tento text do češtiny.

16 stran

Marxistický úvod do filosofie

Cena 50Kč

Marxismus začal jako filosofie, a veškeré Marxovy myšlenky stojí pevně na základě jeho filosofie dialektického materialismu. Bez jeho pochopení se tedy není možné ve studiu marxismu dostat nijak daleko. Naše brožura Vám osvětlí jeho základy.

41 stran

Století boje za stát pracujících

Cena 50Kč

Na brožuře ohledně boje pracujících za jejich stát jsme pracovali jako kolektiv autorů celý rok 2018. Brožura byla vydána při oslavách výročí Československé státnosti, jako připomínka století naplněného třídním bojem. Celá brožura je psána z pohledu pracujících v různých časových obdobích.

65 stran

Co je Marxismus?

Cena 50Kč

Tato brožura je určena zejména pro všechny ty, co se chtějí dozvědět něco o základech marxismu. Brožura vysvětluje, že být marxistou není nic, za co by se musel kdokoliv stydět, ale že naopak marxismus poskytuje jedinou životaschopnou cestu ohledně překonání kapitalismu, a třídní diktatury 1% nad 99%.

52 stran